sklep internetowy na stronie www.LaDecora.plZanim Zaczniesz Zakupy!
www.superdruciki.pl
www.sandrarich.pl


Referencje


O firmie

Informacje o dystrybutorze ceramiki - firmie Konkret

Firma Konkret to od wielu lat czołowy importer doniczek i osłonek ceramicznych w Polsce. Z naszej oferty korzystają przede wszystkim kwiaciarnie, sklepy i hurtownie ogrodnicze, stoiska giełdowe, a także biura oraz hotele i restauracje. Ogromne doświadczenie, doskonała znajomość branży oraz terminowa realizacja zamówień sprawiły, że zdobiliśmy szerokie grono stałych klientów oraz renomę powszechnie znanego i sprawdzonego dostawcy ceramiki.

Renomowany importer osłonek i doniczek ceramicznych

W naszej ofercie znajdziesz między innymi ceramiczne donice ozdobne, szklane donice do storczyków, osłonki i wazony. Wszystkie nasze produkty pochodzą od sprawdzonych producentów i charakteryzują się wysoką starannością wykonania.

Gorąco zachęcamy do kontaktu,  wszystkich naszych Klientów traktujemy indywidualnie, dlatego chętnie zaproponujemy Państwu atrakcyjną ofertę, która doskonale spełni Wasze wymagania i potrzeby zarówno pod kątem asortymentu, jak także konkurencyjnych cen. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do zarejestrowania się w naszym sklepie w celu dokonania zakupów.

Pozdrawiamy serdecznie
Firma Konkret operator SUPERDONICZKI.PL